درباره ما

توسعه تجارت الکترونیک هرروز بیشتراز دیروز به واسطه تغییرنگرش جامعه به سمت خرید های اینترنتی و از سوی دیگر نیازهای ایجاد شده در خصوص  رهایی از مشکلات ترافیکی و آلودگی هوا, گرایش  به خرید اینترنتی از فروشگاههای  اینترنتی روز به روز افزوده میشود.

بر همین اساس هرروزه سهم بازار فروش محصولاتی که  درگذشته در  اختیار فروشگاههای سنتی بود را کاهش داده است و خرید ها به  سمت خریدالکترونیکی در بستر اینترنت سوق داده شده است  به شکلی که حتی حیات کسب و کارهای سنتی را به شدت تحت تاثیرقرارداده است.

چرا که خرید اینترنتی مزیت ویژه سهولت خرید و همچنین مقایسه سریع  قیمتی و کیفیتی  به همراه انتخاب آسان را به همراه داشته است و به صورت استراتژیک و بلند مدت همه خرید ها در اینده نزدیک از طریق اینترنت خواهد بود


یکی از راهکارهای توسعه کسب و کارها سنتی روی آوردن به راهکارهای تجارت الکترونیک میباشد.بر این اساس شرکت توسعه شهرالکترونیک سینا با ایجاد زیرساخت نرم افزاری مناسب این امکان را برای توسعه کسب و کارها ایجاد نموده است تا به صورت رایگان صفحه کسب و کارخود را راه اندازی نموده  و با پرداخت  هزینه فروشگاه خود را دایر نمایند.

بزرگترین امتیازات این روش 

-مکان دار بودن فروشگاه های اینترنتی 

-قابلیت اعتماد به فروشنده همانند خرید واقعی

این طرح شامل مشاغل سنتی میباشند که تمایل دارند همگام با تکنولوژی روز دنیا به توسعه کسب و کار خود از طریق اینترنت روی آورند.

برای جلوگیری از فروش های خرد در پنل کاربری این امکان قرارداده شده است که حداقل سفارش خرید توسط صاحبان فروشگاه ها تعریف گردد.به طور مثال چنانچه حداقل سفارش را یک میلیون قرار داده باشید .چنانچه فروش شما بیشتر از یک میلیون باشد خرید فعال میگردد.

سفارش توسط پیامک به اطلاع فروشنده رسانده میشود و فروشگاه کالا را به صورت پیک و یا پس کرایه جهت مشتری ارسال مینماید.

پس از عضویت در مجموعه شهرالکترونیک کسب و کار ها میتوانند با پرداخت هزینه در سه طرح (پلن )مختلف 

1-طرح (پلن) کسب و کار --------------مخصوص کسب و کار های کوچک شامل فروشگاه ها مختلف پوشاک /عطرو ادکلن/سوپرمارکت هاو...

2- طرح(پلن)تجاری     -----------------مخصوص شرکتهای وارداتی -بنکداران و عمده فروشان  

3-طرح(پلن)شرکتی  ------------------مخصوص شرکتهای تولیدی و معدنی

نسبت به راه اندازی فروشگاه خود اقدام نمایند.

توصیه ما به کسب و کار ها :در صورتی که آمادگی لازم در خصوص راه اندازی تجارت الکترونیک واحد کسب و کار خود را ندارید از خرید طرح (پلن)خودداری کنید.

یک فروشگاه اینترنتی در صورتی که به خوبی مدیریت گرددو مطابق خواست مشتریان رفتارنماید.میتواند میلیاردها تومان از فروش خود در پهنه بی حد و مرز اینترنت را تضمین نماید .فروشگاههای اینترنتی مانند e-bay ارزش های چند میلیارد دلاری دارند

در این راستا و در چارچوب تحولات تکنولوژیکی و تغییرات ایجادشده در دنیای مجازی و نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و در عین حال مکانی که کاربران بتوانند علاوه بر آنکه نیازهای روزمره اطلاعاتی خودرا رفع کنند  همزمان خرید های اینترنتی خودرا نیزانجام دهند توسعه و بسط یافته است.

در این مدل  کامپیوتری  صاحبان مشاغل  میتوانند نسبت به توسعه تجارت الکترونیک  بر اساس مکان واقعی خود اقدام  لازم رابعمل آورند.

ارتباطات به صورت تلفیقی از ارتباط دوسویه کسب و کار و کاربران و صاحبان مشاغل میباشد.ارتباط شرکت با کاربران از نوع b to c و ارتباط بین شرکت و صاحب مشاغل از نوع b to b میباشد

فاز تحلیل سیستم با استفاده از نمودار گردش داده یا به اختصار data flow diagram با دیدگاه object oriented و یا شی گرا بوده که از ابزار های روز تحلیل و گسترش نرم افزار میباشد.

نسل جدید فروشگاه سازهای مبتنی برمکان -ویژه کسب و کار های واقعی:

  جیپکس یک حرف تازه در دنیای  فن آوری اطلاعات و فضای مجازی در ایران و  در سطح بین المللی میباشد.پایگاه اطلاع رسانی مجهز به سرویس فروشگاه ساز برای نخستین بار میباشد که در کشورعزیزمان ایران , به ارائه خدمت میپردازد.دراین طیف کاری صاحبان مشاغل میتوانند بر اساس مکانی که هم اکنون در آن حضور دارند واحد کسب و کار الکترونیک خود را با فروشگاه ساز مدرن و پرقدرت خود جیپکس توسعه و گسترش دهند.

امروزه کاربران در سراسر دنیا از اینترنت برای هر کاری استفاده می‌کنند. روزنامه می‌خوانند، تلویزیون می‌بینند، تماس صوتی یا تصویری برقرار می‌کنند و از آخرین اخبار ترافیک و تصادف‌های جاده‌ای باخبر می‌شوند. ضرب المثل جدیدی در فرهنگ آمریکا که بنیان‌گذار اینترنت شناخته می‌شود، می‌گوید: "اگر چیزی روی اینترنت نیست پس حتما وجود خارجی ندارد."    

 

مشخصات شهر الکترونیک :
در شهر الکترونیک  بازارچه ها و مراکز خرید و تفریحی و باشگاههای ورزشی  باجه های خدماتی ویژه وپاساژهای مجازی تشکیل میشود

بطور مثال پیمانکار ساخت یک برج بزرگ در تهران با ورود به شهر مجازی از مرکز فروش مصالح ساختمانی لیست کلی محصولات و شرکتها به همراه قیمت و نام برند های مختلف و شرایط پرداخت متنوع  را دریافت و با داشتن حق انتخاب  در بین انبوهی از فروشندگان بهترین ها را انتخاب میکند.

چرخه تامین از فروشندگان عمده به خرده فروشی ونهایتا به مشتری نهایی ختم میگردد.

یا اینکه  برای تعمیر خودروی خود به  سایت مراجعه کرده و وقت تعمیر را به صورت انلاین رزروکنند

یا وقت مشاوره خود را به صورت انلاین دریافت نمایند

یا خانم خانه دار برای خرید مایع سفید کننده به بازارچه اختصاصی  محصولات شوینده و پاک کننده مراجعه و از میان صدها مارک و برند و قیمتهای مختلف بهترین را انتخاب کرده از طریق  باجه بانکی موجود در شهر مبلغ را پرداخت کرده و فروشنده به سرعت سفارش را درب منزل ارسال میکند

یا برای خرید لباس سری به پاساژ پوشاک و لباس زده بعد از اینکه که سایز و مشخصاتتان را اعلام نمودید.مدل های مختلفی به شما پیشنهاد و به صورت مجازی پرو میگردد. و با پیشنهاد بی نظیری در رابطه با  طرح ها ورنگ های مختلف  روبروخواهید شد. این در شرایطی است که شما حتی یک لباس هم نپوشیده اید.
بله دنیای آینده اینچنین دنیایی است .

ماموریت شرکت توسعه شهر الکترونیک سینا

 توسعه تجارت الکترونیک و ایجاد و توسعه نرم افزار های مرتبط با آن در سطح مشاغل کشور

 توسعه  وب استور ها و وب سرویس  های مختص به هر کسب و کار

توسعه و گسترش تجارت الکترونیک و رفع نیاز های روزمره بشر امروز در بستر دنیای مجازی

استراتژی ما کاهش بهای تمام شده و گسترش خدمات متمایز است.

هدف کلان ما افزایش بهره وری مشاغل با محوریت شبکه های کامپیوتری است.

هدف آرمانی ما کاهش 1% ترافیک شهر ها با کاهش سفر های درون شهری میباشد.

 

تیم gpex