gpex terms

شرایط استفاده از خدمات gpex:

شرایط زیر بین شما  و Gpex منعقد شده و تشکیل یک توافق قانونی جهت استفاده شما از محصولات شرکت توسعه شهر الکترونیک سینا  شامل ، نرم افزارgpex و خدمات وب سایت که در مجموع به عنوان "خدمات" نامیده می شود را میدهد.

مسئولیت تبلیغ دهنده در قبال اگهی ثبت شده سایت KETABMASHAGHEL.COM

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

 

 قبل از استفاده از خدمات سایت این توافق نامه میبایستی توسط شما مورد پذیرش قرارگیرد.درصورت عدم پذیرش زیر خدمات قابل ارایه نمیباشد.

لطفا یک نسخه از این توافقنامه را چاپ کرده در جای امنی نگهداری کنید.

شرایط دریافت سایت فروشگاهی و خدماتی:

برای ثبت فروشگاه و وب سایت خدماتی  دارابودن شرایط زیر الزامیست

1)جوازکسب وکار

2) به لحاظ قوانین جمهوری اسلامی ایران منعی جهت تجارت الکترونیک   نداشته باشد.

به روز رسانی شرایط توافق:

Gpexممکن است این توافق را به صورت مکرر به روزرسانی نماید.و شما میتوانید تمام ویرایش های  این توافق را در وب سایت gpex.ir.wwwو یا در پنل کاربری خود ملاحظه نمایند.

شرح خدمات:

خدمات gpexعبارت  است از:

1- ایجاد واحداث واحدهای  تجارت الکترونیک برای صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کشور.

2-تسهیل ارتباط بین مشتری و فروشنده.

3- ایجاد زنجیره تامین  خریدالکترونیکی.

 

سخت افزار مورد نیاز:

کامپیوتر وتبلت و تلفن همراه با سیستم عامل Mac &windows

سرویس اینترنت موردنیاز:

خدمات gpexبا هر سرعت معمول و متداول اینترنت قابل استفاده میباشد ولی پیشنهاد میکنیم جهت دریافت خدمات با کیفیت بالاتر از سرعت یک مگابایت و بیشتر استفاده شود.

خدمات نقشه گوگل:

استفاده از نقشه گوگل مطابق قوانین و مقررات گوگل میباشد لذا دریافت خدمات مزبور منوط به همکاری گوگل در این زمینه میباشد.با وجوداینکه سعی شده از سرویس های حرفه ای شرکت گوگل و شرکت های مشابه استفاده شود. گاهی اوقات ممکن است این شرکتها به پیروی از سیاستمداران خود و به دلایل سیاسی ارایه این خدمات را به بهانه تحریم متوقف کنند .دراین صورت این شرکت هیچگونه تعهدی را دراین زمینه نمیپذیرد .

 

اعتباربخشی:

Gpex به اشکال زیر به مشتریان خود اعتبار میدهد.

1-درج لوگوی شرکت در زیردامنه های مشاغل .

2-اعطای گواهینامه عضویت در سایت و درج در صفحه زیردامنه مشاغل.

3-دریافت نشان طلایی ونقره ای و برنزی.

 دسته بندی اعتباردهی:

طلایی :goldgpex دارای بالاترین سطح اعتباری از طرف شرکت بوده و تا هفت روز گارانتی برگشت وجه در صورت عدم ارسال کالا به مشتری .این دسته از فروشندگان جزو برگزیدگان و دارای لوگوی gpexدر زیردامنه خود میباشند. تعدادمحصولات نامحدود و فضای بکارگیری نیز نامحدود خواهد بود.

 

نقره ای silvergpex:دارای تعداد محصولات و حجم محدودتری نسبت به نشان طلایی.

بدون گارانتی برگشت وجه

این دسته از مشتریان گواهینامه عضویت نقره ای دریافت میکنند.

 

برنزی bronzegpex:

دارای تعدادمحصول و حجم محدودتری نسبت به نشان نقره ای

فاقدلوگوی gpex

و فاقدضمانت برگشت وجه

این دسته از مشتریان گواهینامه عضویت برنزی دریافت میکنند.

 

امتیازدهی در سیستم اعتباردهی gpex:

امتیاز دهی به مشاغل تحت عضویت gpex به دوشکل زیر خواهد بود:

امتیاز اتی که به شکل ستاره  توسط کاربران به مشاغل داده میشود .

2-امتیاز اولیه که توسط معیارهای مشخص شده  در gpex داده میشود.

امتیاز نهایی مشاغل میانگین وزنی ایندو خواهدبود.

تغییر خدمات:

Gpexحق تغییر و یا توقف خدمات را با و یا بدون اعلام قبلی برای خود محفوظ میدارد.و آخرین تغییرات نحوه ارایه خدمات را به وسیله اعلام در وب سایت رسمی شرکت توسعه شهر الکترونیک سینا به نشانیwww.gpex.irویا ارسال آن در حساب کاربری مشتریان  به اطلاع میرساند.

ولی مسًوولیت کنترل اطلاعات به عهده صاحبان کسب و کار میباشد.

حساب کاربری صاحبان مشاغل:

پس از قبول شرایط و مقررات خدمت رسانی و پرنمودن اطلاعات در قسمت ورود(sign in) شما به عضویت gpexدرخواهید آمد.سپس میتوانید درخواست ایجاد وب سایت فروشگاهی  و یا خدماتی را مطابق دسته بندی تخصصی مشاغل ارسال نمایید.این دسته از کاربران دارای کنترل پنل تخصصی خواهند بودومیتوانند بر حسب نوع عضویت و نوع

فروشگاه وزیردامنه خریداری شده  کسب و کار اینترنتی خود را مدیریت کنند.

حساب کاربری عادی:

پس از ورود  وتکمیل اطلاعات  شما به عضویت gpexبه عنوان کاربر عادی درمی آیید.و میتوانید از خدمات سایت استفاده کنید.

 

 

محدودیت داشتن فروشگاه ویک زیردامنه:

مطابق خط مشی شرکت هر کسب و کار فقط میتواند صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشد.و در یک مکان امکان ایجاد بیش از یک فروشگاه نمیباشد و فروشگاه ها همانند مکان واقعی کسب و کارها یکتا و واحد میباشند.مگراینکه در یک مکان چندکسب و کار به طور همزمان فعالیت نمایند.

نامگذاری زیردامنه:

 مطابق خط مشی شرکت نام زیردامنه خریداری شده میبایستی حداکثردارای 15 کاراکتر و مطابق اسم واقعی کسب و کار باشد.فرمت زیردامنه به شکل business name.gpex.irمیباشد .به طور مثال چنانچه نام فروشگاهی صداقت باشد به شکل زیرنمایش داده میشود.انتخاب نام واقعی از الزامات میباشد و فروشگاههایی که بطور آنلاین ثبت نام و خریدکرده اند میبایستی نام واقعی ودرصورتی که نام از 15 کاراکترباشد ترکیبی از نام واقعی فروشگاه را جهت راه اندازی زیردامنه خود انتخاب کنند.

Sedaghat.gpex.ir

و در صورت وجود چندین نام صداقت با شماره سریال متمایز میگردند. Sedaghat001.gpex.ir

 

 

 

زیردامنه واگذارشده غیرقابل انتقال و یا اجاره  به غیر میباشد .

تعویق وتعلیق زیردامنه gpex:

زیردامنه واگذارشده توسط gpexمیتواند توسط شما به صورت کاملا حرفه ای مدیریت و سازماندهی گردد.و از لحظه دریافت خدمات آماده فروش محصولات و خدمات میباشد.ولی اگردرحال حاضر شروع فعالیت امکان پذیرنباشد.میتوانید نسبت به بستن و یا تعویق فعالیت  تجارت الکترونیک خود اقدام نمایید.

امنیت حساب کاربری:

پس از ثبت نام در سایت ایمیل و یا پیام کوتاهی به شماره همراه اعلام شده ویا ایمیل ثبت شده در سایت شرکت  ارسال میگردد که حاوی  نام کاربری و رمز عبور میباشد.شما میتوانید به حساب کاربری خود وارد شده و در صورت لزوم رمزعبور خود را تغییر دهید.پیشنهادمیکنیم از رمز های طولانی وقوی استفاده شود.رمز عبور خودرا نزد خودمحفوظ دارید و از بازگوکردن آن به افراد غیر اجتناب ورزید.

مشخصات کاربری و رمز عبور را به خاطر بسپارید.ویا در جای امنی نگهداری نمایید.داشتن نام کاربری و رمز عبور به منزله  داشتن کلید فروشگاه میباشد.لذا در حفظ آن کوشا باشید.

 

 

مطالب خلاف واقع:

درج هرگونه مطالب خلاف واقع وخلاف شِوونات ملی و مذهبی  ممنوع بوده و در صورت انجام در مرحله اول اخطار کتبی به حساب کاربری  صاحب مشاغل و در صورت تکرار به مدت 6 ماه مسدود میگردد.شروع فعالیت مجدد منوط به ارایه درخواست کتبی میباشد.

کاربران عادی نیز چنانچه مطالب و یا  تصاویرغیرواقعی کذب و خلاف  شِونات ملی و مذهبی  را در نظراتی که ابرازمیدارند ویا ایمیل هایی که ارسال میکنند بکارببرند.متخلف محسوب شده  واخطارکتبی به حساب کاربری و درصورت ادامه از فهرست کاربران حذف خواهند شد.

در هر صورت مسٍوولیت  درج اطلاعات غیرواقعی  به عهده صاحب کسب و کار بوده  نافی آن نمیگردد.

اگرشما احساس میکنید که حساب کاربری شما مورد استفاده غیر قرار میگیرد مراتب را سریعا به INFO@gpex.irاعلام فرمایید.

 

 

رفتار شما

شما توافق می کنید  که خدمات به اشکال زیر مورد استفاده قرارنمیگیرد.

آپلود، دانلود، ارسال، ایمیل،  درج مطالب به شکل غیرقانونی ، آزار و اذیت، تهدید،  عبارات افترا آمیزوتوهین آمیز، خشونت آمیز، زشت و ناپسند، مبتذل، تهاجم به  حریم خصوصی، نفرت، توهین به ادیان و مقدسات و درج مطالب نژادپرستانه و تبعیض آمیز

هرگونه تلاش در جهت اعتباربخشی کاذب به شکل دادن ستاره و درج توضیحات تکراری به منزله نقض این قرارداد میباشد.

 

 

صحت و درستی اطلاعات:

مطابق این توافق نامه شما اذعان میکنید که کلیه اطلاعاتی که توسط شما در سایت و یا توسط کارشناسان ما در محل کسب و کار شما واقعی و دقیق و کامل میباشد.ود در صورت تغییر اطلاعات آن را ویرایش و یا به gpex اعلام میدارید.

شرایط انتقال زیردامنه:

زیردامنه میتواند همزمان با نقل مکان کسب کارها به صورت مجازی نیز منتقل گردند.انتقال مجازی به شکل تغییر در مختصات جغرافیایی مشاغل میباشد.

پرداخت وجه:

1-حق امتیاز خرید فروشگاه:خرید حق امتیاز فروشگاه به منزله  خرید واحدکسب و کاراینترنتی  میباشد.هزینه پرداختی  یکبار بوده و مالکیت واحد کسب و کار مادام العمرومالک آن شخص صاحب جوازمیباشد. و در صورت فوت به بازماندگان منتقل میگردد.

 

2-پرداخت حق ضمانت و گارانتی سالیانه  :

مطابق این توافقنامه مشتریانی که خواستار دریافت  خدمات گارانتی سالیانه میباشند.مبلغی به عنوان خدمات گارانتی سالیانه پرداخت مینمایند

روش پرداخت وجه :پرداخت وجه میتواند از طرق زیر صورت پذیرد.

1-پرداخت آنلاین به حساب"شرکت توسعه شهرالکترونیک سینا"

2-پرداخت از طریق بانک به وسیله فیش بانکی به شماره حساب 299110120488851به نام "شرکت توسعه شهرالکترونیک سینا"خدمات گارانتی:

مطابق این توافقنامه خدمات گارانتی عبارتست از خدماتی که بابت نگهداری و تعمیرات سالیانه واحدکسب و کار اینترنتی  داده میشود.

مطابق این توافقنامه کلیه  حقوق مادی و معنوی زیردامنه فروشگاهی وخدماتی متعلق به صاحبان کسب وکاراینترنتی  ویا بازماندگان و وراث قانونی میباشد.

پشتیبانی از اطلاعات:

مسٍوولیت پشتیبانی از اطلاعات به عهده صاحبان مشاغل خواهد بود.مگر اینکه متقاضی خدمات گارانتی  بوده و هزینه مربوطه را پرداخت نماید.

روشهای خرید:

فرایند خرید به روشهای زیر اعمال میگردد.

1-خرید کاربران عادی از فروشگاهها

2-خرید صاحبان کسب وکار از تامین کنندگان خود در مجموعه شهر الکترونیک.

از انجا که کل زنجیره تامین در داخل شهر قراردارد .خریدهایی به شکل درون شبکه ای ایجاد میگردد.

بعنوان مثال:فروشگاه کامپیوتر میتواند از عمده فروشی کامپیوتر درون شهر خرید انجام دهد.ومیتواند قطعات مورد نیاز خود را از عمده فروشی کامپیوترتامین نماید.

شرکت توسعه شهر الکترونیک سینا به عنوان حساب واسط بین بانک و کاربران و مشتریان  قرارگرفته تا بستر امنی جهت خرید اینترنتی باشد.

پس از انتخاب و خرید کالا مبلغ ابتدا به حساب شهر تحت عنوان" شرکت توسعه شهرالکترونیک سینا " واریز شده پس از کسرکارمزد یک درصد(صرفا جهت هزینه های ثابت و متغیرتراکنش های مالی که توسط بانک های عامل اعمال میگردد)به حساب فروشندگان واریزمیگردد.

 

حق تغییر قیمت خدمات:

Gpexحق تغییر قیمت خدمات را برای خود محفوظ میداند.ولی قیمت ها در طول سال ثابت خواهد بود.ونوسان سالیانه آن بیشترازنرخ تورم نخواهدبود.

گواهینامه  های صادر شده:

تمام مشاغلی که اقدام به عضویت درمجموعه دیجیتالی شهرالکترونیک نموده  باشند .گواهینامه مالکیت زیردامنه دریافت خواهند کرد.

و در فرمت گواهینامه  مالکیتی  قابلیت ارایه میباشد.کلیه فروشگاه های موجود در شهر دارای مجوزمیباشند و هیچ فروشگاهی بدون جواز فعالیت وجودندارد.

 

 

 

 

 

تاریخ صدور:08/10/93                                                                     تایید کننده مدیرعامل